Reference


Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.

CENTURY 21

Jsem naprosto spokojen. Jednání velmi profesionální.

PAVEL MANDELÍK

Naprosto skvělá spolupráce, mohu jen doporučit!

ANDREA TVRDÍKOVÁ

Oceňuji bezproblémovou spolupráci, spolehlivost, rychle a vstřícné jednání. Mohu vřele doporučit.

ZDEŇKA VÁVROVÁ

Vše proběhlo v pořádku

VÁCLAV ČERVENKA

Velmi profesionální přístup, byli jsme moc spokojeni

JARMILA POLMANOVÁ

Přesně tak si představuji práci kvalitního realitního makléře. Toto byl první případ, kdy jsem byl na 100 % spokojen s prací RK, osobně pana Šeldera. Vycházím z dlouholeté zkušenosti s koupí a prodejem domu, kdy byla z drtivé většiny činnost tzv. RK spíše k pláči. Za mě určitě palec nahoru.

PROKOP ZAHRADNÍK

absolutní spokojenost

HANA URBÁNKOVÁ

Vážení, dovolte mi vyjádřit úctu a uznání makléři kanceláře CENTURY 21 AZ Reality panu Stanislavu Šelderovi za profesionální pomoc při prodeji pozemku. Zejména bych chtěla ocenit péči – se kterou nám pečlivě vysvětlil celý postup prodeje a také jeho strategii, díky které jsme získali vynikající cenu a velmi rychlý prodej. „Na takto sympatického a činorodého člověka se v této době jen tak nenarazí.“ Je mi opravdu velkou ctí, že mám takovou zkušenost a pokud budu ještě potřebovat služby realitní kanceláře, moc ráda se na CENTURY 21 AZ Reality znovu obrátím – vyjadřuje synonymum upřímnosti, kvality a úžasné péče. Děkuji ještě jednou za profesionální přístup, a pokud někdo z našeho okolí bude prodávat či kupovat nemovitost, vřele Vaše služby doporučím. Přeji Vaší společnosti mnoho spokojených zákazníků. S přátelským pozdravem a poděkováním Lenka a Josef Burianovi

Lenka a Josef Burianovi

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení